Business auto

"starosti s administrativou nechte na nás"

 

Služba Business auto se zaměřuje především na vyřízení všech administrativních záležitostí týkajících se provozování vozidel jako takových.

Zákazník nám pouze dodá všechny potřebné doklady a podepíše plnou moc. My ho následně zastupujeme především na dopravním úřadě v souvislosti s prováděním změn údajů zapisovaných do registru silničních vozidel. Takovéto řešení přináší z pohledu zákazníka obrovskou úlevu při vyplňování různých formulářů a následném čekání ve frontě u okénka, až na něj přijde řada.

Cena za tuto službu v rámci Prahy již od 500,- Kč vč. DPH dle typu a složitosti požadavku.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Další služby

"jsme tu pro Vás"

 

Jsme samozřejmě také schopni poradit Vám s výběrem nebo přímo zajistit zákonné pojištění odpovědnosti z provozu silničních vozidel, havarijní pojištění vozidel nebo další doplňková pojištění. Správně nastavená pojistná smlouva je základem pro bezstarostnou jízdu. Zajistíme Vám i potřebnou pomoc se zprostředkováním úvěru na pořízení vozidla.

Nabízíme pomoc při zprostředkování nákupu nebo prodeje vozidel, včetně jejich dovozu ze zahraničí. Rádi Vám pomůžeme s výběrem a nákupem pneumatik či náhradních dílů (nových i použitých) nebo autopříslušenství a autokosmetiky. Jsme samozřejmě schopni zajistit i ekologickou likvidaci vozidel již dosluhujících.

Dále se služba zaměřuje na pomoc budoucím řidičům se získáním řidičského průkazu nebo rozšířením jeho skupin u současných řidičů. Ve spolupráci s autoškolami jsme schopni dále provádět kondiční jízdy či další výuku.

Řidiči z řad zaměstnanců ocení mimo jiné možnost absolvovat školení řidičů referentských vozidel.

Používáte-li větší počet vozidel, zajistíme Vám kompletní správu vozového parku.

Provádíme i certifikované mobilní prohlídky vozidel včetně základního posouzení jejich stavu. Můžete tak snadněji uzavřít nové autopojištění, zvýhodnit svůj inzerát na prodej vozidla nebo jen ušetřit čas při pravidelných kontrolách přiděleného firemního vozidla.

Poskytujeme činnosti v oblasti sběru dat a informací za pomoci fyzické přitomnosti naší odpovědné osoby, a zároveň kontrolní činnost převážně v oblasti zaměstnanců zaměřenou na dodržování interních předpisů jako včasný příchod a následná přítomnost na pracovišti, ústrojová kázeň nebo řádné plnění povinností v opakujících se cyklech.

Kontakt

Propartners s.r.o.

+420 272 651 140

Propartners s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena.

Snažíme se být nejlepší