Drink servis

"pokud zrovna nemůžete nebo nechcete řídit"

 

Drink servis - Odvoz vozu je služba určená pro všechny, kdo z nějakého důvodu nemohou a nebo jen nechtějí právě řídit svůj vůz.

Dorazí k Vám naše dvoučlenná posáka a řízení Vašeho vozidla se v tu chvíli ujme jeden z našich zkušených řidičů, který Vaše vozidlo odveze kamkoliv dle Vašeho požadavku. Umíme přepravit po vlastní ose osobní i dodávkové vozidlo. Nemusíte mít obavy, máme mnohaleté zkušenosti, a tak starosti spojené s řízením svého vozidla můžete zcela vypustit z hlavy.

Zákazníci nejčastěji využívají Odvoz vozu ve večerních a nočních hodinách, a to především z restaurace nebo baru, z divadla nebo jiné společenské akce, stejně tak i z návštěvy u rodiny nebo kamarádů.

Vyzvednutí vozidla je možné standardně v Praze a blízkém okolí, cílovou adresou může být libovolné místo v ČR. Samozřejmostí je kompletní pojištění převzatého vozidla, včetně osob a věcí ve vozidle.

Objednávat můžete nonstop prostřednictvím mobilní aplikace pro klienty, telefonicky na čísle 737 222 333 nebo přímo na webovém rozhraní společnosti Modrý anděl, jež plní roli zprostředkovatele služeb.

Kalkulace ceny vychází z počáteční a cílové adresy, základní sazba: nástup 60 Kč, 1 km jízdy 28 Kč, 1 min jízdy 4 Kč, výsledná minimální cena 300 Kč, všechny ceny vč. DPH. Bližší informace naleznete ve zveřejněném ceníku na webové stránce dispečinku.

Kontakt

Propartners s.r.o.

+420 272 651 140

Propartners s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena.

Snažíme se být nejlepší