Profi transport

"přeprava zásilek z ruky do ruky"

 

Profi transport je služba zajišťující přepravu na první pohled malých a obyčejných zásilek, jež ale svou povahou, podstatou nebo vlastnostmi mají obrovskou finanční nebo materiální hodnotu pro konkrétní prostředí.

Podstatou služby je převzetí takto důležité zásilky v místě A, následná okamžitá přeprava zásilky přímo do místa B, přičemž je kladen důraz především na bezpečnost zásilky a rychlost její přepravy.

Vaše zásilka je po celou dobu pod přímým dozorem našeho zaměstnance, včetně GPS dohledu.

Oproti standartní přepravě běžnými zásilkovými společnostmi je zde sníženo riziko poškození Vaší zásilky způsobené nesčetným manipulováním se zásilkou a její postupnou přepravou mezi několika záchytnými body, než se dostane do cílové adresy. Stejně tak je zde sníženo riziko ztráty nebo odcizení zásilky během přepravy. A v neposlední řadě dochází k výraznému zkrácení doby doručení.

Službu ocení například společnosti zabývající se vývojem nebo výzkumem, kdy při své činnosti občas potřebují bezpečně a rychle přepravit zásilky mezi jednotlivými pracovištěmi, dále například společnosti, které potřebují ke svému klientovi bezpečně a rychle doručit důležitou firemní dokumentaci.

Možností uplatnění této služby je však mnohem více, neboť ji lze využít i v naprosto běžných situacích. Například když si zapomenete doma klíče, ale už nemáte čas nebo chuť se pro ně vracet zpět, ale doma je někdo, od koho je náš zaměstnanec může jednoduše vyzvednout a doručit přímo do Vašich rukou. Stejně tak jsme schopni převzít Vámi objednané zboží, které někde čeká na Vaše vyzvednutí, ale Vy jen nemáte zrovna cestu kolem. Samozřejmě zajišťujeme i rozvoz jídel a drobných nákupů. A nebo Vám klidně jen vyzvedneme oblek z čistírny.

Službu lze libovolně kombinovat s ostatními požadavky na základě individuální poptávky.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Maxi transport

"přeprava objemných zásilek"

 

Maxi transport je služba zajišťující přepravu objemných zásilek, jako jsou například velké domácí spotřebiče, nábytek, koberce, stavební materiál, pracovní stroje, zahradnické potřeby, a jiné.

K přepravě využíváme dodávkových vozidel, jež mohou být krom samotného řidiče doplněna vícečlennou posádkou fyzicky zdatných pomocníků, kteří zajistí veškerou manipulaci s nákladem, včetně jeho naložení, vyložení či výnosu do patra.

Kontakt

Propartners s.r.o.

+420 272 651 140

Propartners s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena.

Snažíme se být nejlepší