O nás

"vše kolem aut"

 

Jsme dopravní společnost s českým zázemím, která se v autodopravě pohybuje již od roku 2001. Provozujeme osobní i nákladní dopravu, včetně veškerých souvisejících činností. Zaměřujeme se především na přemisťování vozidel jako takových po vlastní ose s využitím našich řidičů. Naší hlavní specializací je služba Odvoz vozu - Drink servis.

Jsme samostatný dopravce a veškeré naše služby jsou poskytovány v souladu všech platných vyhlášek, novel a nařízení Magistrátu hlavního města Prahy i Ministerstva dopravy.

Neustále sledujeme aktuální situaci a nejnovější trendy, abychom se mohli zdokonalovat ve svých službách a zavádět nové možnosti. Postupně rozšiřujeme nabídku souvisejících služeb, abychom Vám mohli poskytovat vše kolem aut pod jednou střechou, což Vám zajistí nejen úsporu času a větší míru pohodlí ve Vašem každodenním životě.

Rádi bychom pro Vás byli partnerem, na kterého se můžete kdykoliv s důvěrou obrátit nejen ve všech záležitostech, které svou podstatou nějak souvisí s automobily.

Klademe důraz na to, aby námi poskytované služby byly prováděny s maximální profesionalitou. Vážíme si každého zákazníka a naši zaměstnanci jsou připraveni všem vycházet co možná nejvíce vstříc. Neustále si uvědomujeme, že poskytujeme služby lidem a největší odměnou je pro nás pocit, když nám děkují za dobře odvedenou práci.

Přejeme vám všem spoustu šťastně ujetých kilometrů :-)

 

Tým Propartners s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Historie

"jak to všechno začalo"

 

Za vznikem společnosti stojí Petr Ouředníček, který se autodopravě sám věnoval již řadu let v minulosti. V roce 2004 byl významnou oporou při založení dispečinku Speed Cars panem Jiřím Hrdličkou. Postupem doby se jeho vzájemná spolupráce s dispečnkem stále rozšiřovala. V roce 2011 se do spolupráce zapojil i Michal Ouředníček. Logickým krokem bylo v roce 2013 vytvoření rodinné společnosti Propartners s.r.o., jejíž zakladatelé byli právě oba jmenovaní.

Společnost Propartners s.r.o. si vybudovala takové postavení, kdy postupem času realizovala veškeré objednávky Odvozu vozu skrze dispečink Speed Cars.

Přelomový pro společnost byl rok 2016, kdy došlo ke spojení dispečinku Speed Cars s dispečinkem Modrý anděl. Vzniknul tak jeden velký dispečink, který byl v ten samý okamžik schopen najednou uspokojit až 70 zákazníků objednávajích službu Odvoz vozu, což nám umožnilo zpřístupnit naše služby širšímu spektru zákazníků.

Spolupráce společnosti s dispečinkem Modrý anděl zůstává i dnes samozřejmě nadále v platnosti.

Pro rok 2021 cítíme potřebu se nadále rozvíjet. Proto bychom rádi mírně vystoupili ze stínu naší současné filosofie a udělali krok směrem dopředu, abychom se mohli nejen modernizovat, ale i vytvářet další nové služby (více zde).

Kontakt

Propartners s.r.o.

+420 272 651 140

Propartners s.r.o. © 2021 Všechna práva vyhrazena.

Snažíme se být nejlepší