Nabídka práce

"staňte se členy našeho týmu"

UPOZORNĚNÍ: V současné době nenabízíme žádné volné pozice.

Hledáme spolehlivé řidiče sk B. (dvojice i jednotlivce), kteří splňují tyto požadavky:

  • Bydliště v Praze
  • Základní znalost města a orientace v jednotlivých městských částech
  • Praxe na různých převodovkách, umění přesednout z auta do auta
  • Slušné vystupování a úcta k zákazníkovi
  • Minimální věk 21 let (řidič klientského vozidla)
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci formou DPČ
  • Komplexní proškolení s individuálním přístupem
  • Veškeré firemní vybavení - SIM karta, vozidlo, platební terminál, apod.
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost zvolit si náplň práce (dle poskytovaných služeb)
  • Motivující a neomezené finanční ohodnocení - hodinová sazba, procenta z tržeb
  • Finanční vyrovnání v týdenním cyklu

Posádku tvoří řidič doprovodného vozidla a řidič odvážející klientovo vozidlo.
Na řidiče doprovodného vozidla nejsou kladeny všechny výše uvedené požadavky, jezdí dle navigace.
Jedná se převážně o noční práci v rozmezí 20:00 - 06:00 hodin.

Poznámka:

  • Řidičem se rozumí obě pohlaví
  • I u nás (bohužel) platí, že bez práce nejsou koláče
  • Nejedná se o pronájem, jsme přímý poskytovatel služeb

Kontakt

Propartners s.r.o.

+420 272 651 140